FlipClock.js (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Other
gu: અન્ય
