FlipClock.js (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Other
hr: Ostalo

en: Installed
hr: Instaliran
