FlipClock.js (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Countdown
kn: ಕೌಂಟ್‌ಡೌನ್

en: Clock
kn: ಕ್ಲಾಕ್
