FlipClock.js (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Other
sk: Ostatné

en: Installed
sk: Inštalované
