FlipClock.js (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Other
sv: Övriga

en: Installed
sv: Installerad
