FlipClock.js (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Not found
he: לא נמצא

en: Other
he: אחר

en: Installed
he: מותקן
