FlipClock.js (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Other
jv: Liyané

en: Installed
jv: Dipasang
