FlipClock.js (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Not found
lt: Nerasta

en: Other
lt: Kiti

en: Installed
lt: Įdiegta
