FlipDown (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Minutes
ca: Minuts

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc

en: Field formatters
ca: Formatadors de camp
