FlipDown (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Days
es: Días

en: Hours
es: Horas

en: Seconds
es: Segundos

en: Minutes
es: Minutos

en: Light
es: Fina

en: Dark
es: Oscuro

en: Field formatters
es: Formateadores de campo
