FlipDown (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Days
fi: Päivät

en: Hours
fi: Tunnit

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Light
fi: Vaalea

en: Dark
fi: Tumma

en: Field formatters
fi: Kentän muokkaajat
