FlipDown (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Days
ru: Дни

en: Hours
ru: Часы

en: Seconds
ru: Секунды

en: Minutes
ru: Минуты

en: Light
ru: Светлая

en: Dark
ru: Темный

en: Field formatters
ru: Форматтеры поля
