FlipDown (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Days
uk: Дні(в)

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Seconds
uk: Секунди

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Light
uk: Світла

en: Dark
uk: Темний

en: Field formatters
uk: Форматери полів
