FlipDown (1.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Days
be: Дні

en: Seconds
be: Секунды

en: Dark
be: Цёмная

en: Field formatters
be: Фарматэры поля
