FlipDown (1.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Days
fr: Jours

en: Hours
fr: Heures

en: Seconds
fr: Secondes

en: Light
fr: Léger

en: Dark
fr: Sombre

en: Field formatters
fr: Formateurs de champ
