FlipDown (1.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Seconds
he: שניות

en: Minutes
he: דקות

en: Field formatters
he: פורמטרים לשדות
