FlipDown (1.0.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Days
it: Giorni

en: Hours
it: Ore

en: Seconds
it: Secondi

en: Minutes
it: Minuti

en: Light
it: Chiaro

en: Dark
it: Scuro

en: Field formatters
it: Formattatori di campo
