FlipDown (1.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Minutes
lt: Minutės

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Field formatters
lt: Laukelio formuotojai
