FlipDown (1.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Days
pl: Dni

en: Hours
pl: Godziny

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Minutes
pl: Minuty

en: Light
pl: Jasny

en: Dark
pl: Ciemny

en: Field formatters
pl: Formatery pola
