FlipDown (1.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Days
cs: Dnů

en: Hours
cs: Hodin

en: Seconds
cs: Sekund

en: Minutes
cs: Minuty

en: Field formatters
cs: Formátovače pole
