FlipDown (1.0.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Days
da: Dage

en: Hours
da: Timer

en: Seconds
da: Sekunder

en: Minutes
da: Minutter

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt

en: Field formatters
da: Formateringsenheder for felter
