FlipDown (1.0.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Start date
de: Startdatum

en: End date
de: Enddatum

en: Days
de: Tage

en: Hours
de: Stunden

en: Seconds
de: Sekunden

en: Minutes
de: Minuten

en: Light
de: Hell

en: Dark
de: Dunkel

en: Field formatters
de: Anzeigeformat
