FlipDown (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες

en: Seconds
el: Δευτερόλεπτα

en: Field formatters
el: Μορφοποιητές πεδίου
