FlipDown (1.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Minutes
eu: Minutuak
