FlipDown (1.0.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Days
hu: Napok

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Minutes
hu: Perc

en: Light
hu: Világos

en: Dark
hu: Sötét

en: Field formatters
hu: Mező formázók
