FlipDown (1.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Days
ja: 日

en: Hours
ja: 時

en: Seconds
ja: 秒

en: Minutes
ja: 分

en: Field formatters
ja: フィールドフォーマッター
