FlipDown (1.0.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
