FlipDown (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Minutes
lv: Minūtes
