FlipDown (1.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Days
nl: Dagen

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: Minutes
nl: Minuten

en: Light
nl: Licht

en: Dark
nl: Donker

en: Field formatters
nl: Veld-formatters
