FlipDown (1.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Minutes
sk: Minúty
