FlipDown (1.0.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Days
sv: Dagar

en: Hours
sv: Timmar

en: Seconds
sv: Sekunder

en: Minutes
sv: Minuter

en: Light
sv: Ljust

en: Dark
sv: Mörkt

en: Field formatters
sv: Fältformaterare
