FlipDown (1.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Days
tr: Günler

en: Hours
tr: Saat

en: Seconds
tr: Saniye

en: Minutes
tr: Dakika

en: Field formatters
tr: Alan biçimleyicileri
