FlipDown (1.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Days
vi: Ngày

en: Hours
vi: Giờ

en: Seconds
vi: Giây

en: Minutes
vi: Phút

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
