Floating action (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Position
pt: Posição

en: Top left
pt: Superior esquerdo

en: Top right
pt: Superior direito

en: Bottom right
pt: Inferior direito

en: Bottom left
pt: Inferior esquerdo

en: About
pt: Sobre

en: Top center
pt: Centro superior

en: Bottom center
pt: Centro inferior
