Floating action (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Path
fa: مسیر

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Position
fa: موقعیت

en: About
fa: درباره
