Floating Social Icons (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Custom
es: Personalizado

en: Count
es: Número

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha
