Floating Social Icons (8.x-1.1-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Custom
ar: مخصص

en: Count
ar: العدد

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
