Floating Social Icons (8.x-1.1-rc1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Count
ast: Cuenta

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
