Floating Social Icons (8.x-1.1-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Count
et: Arv

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
