Floating Social Icons (8.x-1.1-rc1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Count
jv: Jumlah

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
