Floating Social Icons (8.x-1.1-rc1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
