Floating Social Icons (8.x-1.1-rc1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Count
km: រាប់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
