Floating Social Icons (8.x-1.1-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
