Floating Social Icons (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Count
bg: Брой

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Right
bg: Дясно
