Floating Social Icons (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Custom
he: מותאם

en: Count
he: כמות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: About
he: אודות

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק
