Floating Social Icons (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Bottom
hr: Dno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Count
hr: Broj

en: Configuration
hr: Postavke

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis
