Floating Social Icons (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Top
is: Toppur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um

en: Facebook title
is: Facebook titill

en: Twitter title
is: Twitter titill

en: GooglePlus title
is: GooglePlus titill

en: LinkedIn title
is: LinkedIn titill

en: Pinterest title
is: Pinterest titill

en: Instagram title
is: Instagram titill

en: Youtube title
is: Youtube titill
