Floating Social Icons (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Count
ps: شمیر

en: Configuration
ps: سازول

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: About
ps: په اړه
