Floating Social Icons (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Custom
ro: Personalizat

en: Count
ro: Contor

en: Configuration
ro: Configurație

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: About
ro: Despre
