Floating Social Icons (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Custom
ru: Собственная

en: Count
ru: Количество

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: About
ru: Информация

en: Twitter settings
ru: Настройки Twitter

en: Target Attribute
ru: Атрибут Target
